24 mars 2010

Trenować Golf w Tunezji

Trenować Golf w Tunezji

Golf w Tunezji-Tunezja gry w golfa

Golf w Tunezji
Jesteś zdecydowana Ci w golfa, to jest! rozpoczęcia i grać w golfa w dobrym stanie: kluby, piłki, rękawice ... nie wspominając już kilka kursów z "pro"Tunezja (dwie godziny średnio w Europie). Stwarza okazję do gry w golfa . Jednym z najlepszych miejsc w golfa w Afryce i na świecie, obszar ten jest bogaty w zasoby naturalne, idealne na zewnątrz activtes.Real Golf jest biuro podróży i koordynator tylko w golfa w Tunezji, zostało założone w sierpniu 2003 roku w celu zaspokojenia potrzeb golfistów i kosztowne zorganizować swoje wakacje z golfem.

Ponadto daje możliwość odkrywania wszystkich polach golfowych na całym Tunezji i ciesz się swoim najlepszym czasem grać w golfa, REAL GOLF oferuje program pełen rozrywki. Możemy zaoferować naszym klientom zniżki na większość opłat zielony golf.

Naszym celem było zapewnienie naszym klientom online Tee Time Rezerwacja do Tunezji za pomocą naszego bezpiecznego rezerwacji z innych usług, takich jak bezpłatny transport i kluby golfowe dla studentów i początkujący gracz. Tee Times i opłatach dostępne są do rezerwacji on-line z wyprzedzeniem są potwierdzone nie wymaga członkostwa, tylko cieszyć się grą w golfa.
Pole golfowe w Tunezji Została wprowadzona stosunkowo niedawno, w Tunezji, staż jest najlepszym wzorem dla golfa jest też dowiedzieć się na prawdziwy dostosowań huśtawka graczy. Bez względu na poziom, znajdziesz pole golfowe, które ci odpowiada. Wszczęcie postępowania z przejścia na Zieloną Kartę, zaawansowany z pasażu niepełnosprawności, etap 5 dni zagrać 18 dołków dziennie z pro i dostać jego porady.Kurs wprowadzający nie pozwala początkującym pełnego szkolenia do gry w golfa, będzie z pewnością konieczność kontynuowania edukacji poprzez zajęcia grupowe i lekcje indywidualne w zależności od jego ambicji.


Pole golfowe Zielonej Karty Zielona karta jest zaświadczenie potwierdzające zdolność do gry w golfa w terenie niezależnie w terminie i zgodnie z zasadami i innych zawodników na boisku. Zapewnia on dostęp do pól golfowych i wszystkich Tunezyjczyków oraz pola golfowego na świecie.Zielona karta jest zazwyczaj wydawane golfistów z doświadczeniem gry na polu golfowym. Nasze kursy oferują wstęp zielonej karty. Nasze kursy są również oferowane w formule pakiet zakwaterowanie w hotelu.


Oferujemy naszym stażystom spędzają zielonej karty, gdy ich kurs wprowadzający do 5 dni.Skorzystaj znaszych pól golfowych, aby zweryfikować swoje zielonej karty. Przygotuj się i spędzenia zielonej karty na szkolenie w Tunezji. Zielona Karta pozwala grać więcej pól golfowych w Tunezji, ale także za granicą.Podstawy gry w golfa oraz zasady bezpieczeństwa, uprzejmości i szacunku do ziemi, zostaną w pełni wyjaśnione przez pro cały swój staż.


Commentaires sur Trenować Golf w Tunezji

Nouveau commentaire